" Спорт для всіх - за здоровий спосіб життя"

29 лютого 2020 року команда Оваднівської ОТГ взяла участь в обласному фестивалі " Спорт для всіх - за здоровий спосіб життя" в м.Луцьк. У підсумку Симчук Василь здобув 1 м. В змаганнях з шахів, Балаж Людмила - 2 м. в змаганнях з дартсу, Балаж Людвик - 3 м. в змаганнях з дартсу та настільного тенісу.

10:36 02.03.2020

«Сміх людський – цікава штука. Або, хто сміється – тому здоров’я  додається».

1 березня 2020 року, в Будинку культури с. Овадне було гамірно та весело – в нас, напередодні великоднього посту, були гумористичні посиденьки «Сміх людський – цікава штука. Або, хто сміється – тому здоров’я  додається».

09:24 02.03.2020

Проєкт «Успіх в дії» відвідали Оваднівську об’єднану територіальну громаду

Успіх в дії Фахівці відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, в рамках проєкту «Успіх в дії», відвідали Оваднівську об’єднану територіальну громаду, де провели ряд заходів з її мешканцями. Під час зустрічі з головою громади Панасевичем Сергієм Степановичем , профорієнтатори розповіли про пріоритетні напрямки діяльності служби зайнятості в 2020 році, а саме: підтримка безробітних у започаткуванні власної справи шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до потреб ринку праці, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років шляхом оплати ваучерів на навчання, професійної орієнтації.

10:40 24.02.2020

Дитяче свято «Мова кожного народу неповторна і своя»

18 лютого в Будинку культури села Красностав відбулося дитяче свято «Мова кожного народу неповторна і своя», приурочене Міжнародному дню рідної мови. Захід підготували директор БК Наталія Селещук та художній керівник БК Руслана Чиж.

14:05 19.02.2020

Захід до Дня Валентина

14 лютого 2020 року, в клубі с. Сусваль відбувся захід до Дня Валентина, який підготувала і провела з дітьми завідуюча клубом Цегловська Оксана Яківна. Тут грали ігри, весело розважалися; тут лунали пісні і щирий дитячий сміх; ну і, звичайно ж – дискотека для маленьких і юних. Всі гарно відпочили і повеселилися, а нагородою були «валентинки» і чудовий настрій. Бажаю всім діткам любові до своїх батьків та Батьківщини, поваги до старших і міцної дитячої дружби! Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

14:03 18.02.2020

шоу-розвага «Кохання – статус плюс».

14 лютого 2020 року, в районному Будинку культури відбулася дуже цікава програма – шоу-розвага «Кохання – статус плюс». Участь у цьому конкурсному шоу брали військові із Зенітно-ракетного полку   м.Володимира-Волинського та чарівні дівчата із територіальних громад району. Оваднівську громаду представляла Люлька Жанна із с. Ліски. Дві години конкурсу пролетіли, як одна хвилина. Галантні хлопці в камуфляжі та красуні дівчата змагалися за звання «Валентин» і «Валентина», а глядачі підтримували їх дружніми оплесками. Дякую організаторам заходу за гарний вечір, веселий настрій і хвилини радості. Бажаю всім любові і душевної теплоти. Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

13:05 18.02.2020