Волинська область, Володимирський район

ПРЕДСТАВНИК ДО ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ В М. НОВОВОЛИНСЬК

Дата: 22.05.2018 15:07

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №932 " Про затвердження Порядку створення госпітальних округів", постійна комісія з гуманітарних питань, з питань прав людини, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та вругулювання конфлікту інтересів Оваднівської сільської ради протоколом №1 від 22.05.2018 року рекомендує делегувати членом у госпітальну раду Нововолинського госпітального округу від Оваднівської об'єднаної територіальної громади Захаревича Петра Петровича.