Волинська область, Володимирський район

День людей похилого віку.

Дата: 08.10.2018 14:51

7 жовтня 2018 року в приміщенні БК села Овадне відбувся святковий концерт до Дня людей похилого віку.
В гості із концертною програмою приїхали учасники народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Пам'ять» районного Будинку культури, під керівництвом Тамари Федорівни Дмітрієвої.

Фото без описуФото без опису
Непомітно пролетів час концерту, адже хор «Пам’ять» із молодечим запалом виконуав пісні різних років та жанрів, були хвилинки поезії та гумору. Ці люди самі розквітали на сцені й вертали молодість та завзяття присутнім у залі глядачам.

Фото без описуПісля святкової програми пісня лунала ще й у фойє Будинку культури – за сприяння сільського голови Панасевича С. С., всі присутні могли почастуватися солодощами та фруктами – тож люди не поспішали додому, спілкувалися, співали, пригадували молоді роки.

Хай Бог кожну людину обдарує золотими роками осені життя. Щоб кожен зміг потішитися багатим врожаєм родоводу і великим колом сімейного вогнища, поділитися теплом «бабиного літа» свого серця із внуками та правнуками.