Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 08:03

Вітаю працівників органів місцевого самоврядування та депутатський корпус Оваднівської сільської ради з Днем місцевого самоврядування!
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого громади.
Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.
Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної громади, відродженню сіл, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!
Голова Оваднівської сільської ради Панасевич Сергій Степанович.