Заходи в Оваднівській ОТГ

Дата: 21.01.2019 09:18

Фото без опису20 січня 2019 року, Свійчівський Будинок культури гостинно відкрив двері для колядників із усієї Оваднівської громади.
Фото без описуСьогодні, в День Собору Івана Хрестителя, у Водохрещенські свята, в концертному залі БК с. Свійчів лунали колядки та доброзичливі слова. Це творчі колективи нашої ОТГ та гості з районного Будинку культури славили своїми піснеспівами народженого Ісуса.
Фото без описуЯк сказав у своєму вітальному слові настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Андрій: «Колядки – це теж молитва». Тож, ми всі гуртом ( сім творчих колективів громади, хористи церкви Сергія Радонежського с. Галинівка, колектив РБК, люди в залі) молилися до Ісуса і Діви Марії, славили дивнеє народження Божого Сина, просили миру і доброї долі для нашої України.
Фото без описуПривітав присутніх зі всіма Різдвяними святами господар громади – сільський голова Панасевич Сергій Степанович. А ще, за сприяння голови Оваднівської сільської ради, кожен колектив колядників отримав гостинця – солодощі.
Відшуміли гучними колядками три празники, яких ми так чекали в гості. Хай вони дарують всім людям здоров’я, злагоду, любов, достаток, принесуть нашій Україні довгоочікуваний мир. Ну, а ми – будемо їх чекати в гості на наступний рік і так до ста літ, доки Господь призначить вік!
Фото без описуФото без описуФото без описуПровідний спеціаліст по культурі
Оваднівської сільської ради
Шамріцька Наталія.