літературно-музичний вечір «Пісня буде поміж нас..»

Дата: 04.03.2019 08:38

Фото без опису3 березня 2019 року, в БК с. Овадне відбувся літературно-музичний вечір «Пісня буде поміж нас..» присвячений памяті Володимира Івасюка (до 70-річчя з Дня народження).

Пісні славного українського поета, композитора і співака Івасюка Володимира Михайловича виконували солісти Наталія Шамріцька, Людмила Каркушевська, Володимир Папін,  вокальний гурт «Вербиченька» (клуб с. Верба). Фольклорний гурт «Відродження» (БК с. Овадне) запропонував до уваги глядачів дві українські народні пісні, адже хлопець із Буковини дуже любив український фольклор. Він говорив: «Я не розумію, як можна вважати себе музикантом або просто культурною людиною і не знати українського фольклору. Для мене український фольклор – підручник, написаний геніальним автором».

Фото без опису4 березня 2019 року  Володимиру Івасюку виповнилося б  70 років з Дня народження, а в травні – 40 років як Володимир Івасюк покинув цей світ… Володя прожив лише тридцять років. Але ті роки були напрочуд змістовні, осяянні мрією про добро і красу на землі. У житті він мав щастя від творчості і невтомно працював для своєї доби та рідного народу. Тож нехай водограй його таланту очищує нас від буденної суєти, а його пісня завжди буде поміж нас.