Привітання з 8 Березня)

Дата: 07.03.2019 12:24

Шановні жінки!

Прийміть найсердечніше вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем!

Це не випадковість, що воно відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки, матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття.

Тож дай вам бог здоров’я, радощів і добра!

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

З повагою, сільський голова Сергій Панасевич та колектив Оваднівської сільської ради)