Атестація аматорського вокального гурту «Вербиченька» (клуб с. Верба, Оваднівська ОТГ) на присвоєння звання «народний»

Дата: 26.03.2019 14:24

Фото без опису26 березня 2019 року, в приміщенні РБК (м. Вол.-Волинський), відбулася атестація аматорського вокального гурту «Вербиченька» (клуб с. Верба, Оваднівська ОТГ) на присвоєння звання «народний». Обласна атестаційна комісія: голова комісії – директор Обласного науково-методичного центру культури – Любов Рожнова, провідний спеціаліст з музичного жанру відділу аматорського мистецтва та народної творчості – Надія Смирнова, завідувач сектору музично-хорового мистецтва та мистецьких шкіл – Ігор Баранюк.
Фото без описуВокальний гурт «Вербиченька» представив на розгляд атестаційної комісії концертну програму у двох відділах. Крім того, у програмі взяли участь аматорський фольклорний гурт «Ягоденські свояки» (клуб с. Ягідне) і Захар Поліщук; вихованці хореографічних гуртків загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступеня сіл Галинівка та Овадне.
Підтримати «Вербиченьку» приїхали жителі з різних сіл Оваднівської ОТГ, працівники сільської ради і сільський голова Панасевич Сергій Степанович, який сказав багато теплих слів про вище згаданий вокальний гурт.
Аматорський вокальний гурт «Вербиченька» висловлює щиру вдячність вельмишановній обласній атестаційній комісії.
Фото без описуОкрему подяку «Вербиченька» висловлює сільському голові Сергію Степановичу Панасевичу. Адже саме завдяки постійній підтримці сільського голови, всі колективи Оваднівської ОТГ мають можливість творчо розвиватися і брати участь у різноманітних культурно-масових заходах як в межах ОТГ, так і за її межами.
Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.