Волинська область, Володимирський район

Привітання сільського голови Оваднівської сільської ради з Днем пам'яті та примирення!

Дата: 08.05.2019 15:55

Шановні жителі громади!

Вітаю з Днем пам’яті та примирення!

Це свято з кожним роком віддаляється від нас. Але ми ніколи не повинні забувати про ті героїчні вчинки, які здійснили наші предки в ім’я свободи, честі і благополучного життя. У цей день хочеться побажати, в першу чергу, миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай свято         9 травня надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини. Бажаємо мирного неба, гармонії та взаєморозуміння, міцних сімейних і родинних взаємин, теплого спілкування та довгих щасливих років життя.

З повагою, сільський голова Овадніської сільської ради Сергій Панасевич!