Здобутки у фестивалі «Лісова пісня 2019»

Дата: 23.05.2019 10:43

17-19 травня 2019 року, у мальовничому куточку нашої Волині – в санаторії «Лісова пісня», відбувся І відкритий фестиваль-конкурс хореографічного та вокально-хорового мистецтва «Лісова пісня 2019».

В цьому фестивалі-конкурсі взяли участь: народний аматорський вокальний гурт «Вербиченька» (клуб с. Верба, Оваднівська ОТГ) у номінації естрадний вокал – отримав Диплом І-ї премії (І місце); провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської ОТГ Шамріцька Наталія у номінації академічний вокал – отримала Диплом, медаль та «Мікрофон «Лісової пісні» за високу майстерність та професійне виконання класично-вокальних творів; завідувач клубом с. Ягідне, Турійського району (Оваднівська ОТГ) у номінації народний вокал – отримала Диплом за найкраще відтворення автентичного твору.

Народний аматорський вокальний гурт «Вербиченька» висловлює щиру подяку за фінансову підтримку спонсорам: керівнику ФГ «АІС-Агро» Антощаку Ігорю Станіславовичу, директору ТзОВ «Прогрес» Вітруку Анатолію Олександровичу, Гергелю Сергію Володимировичу (СГПП «Верба») та Оваднівській сільській раді.

Окрему щиру вдячність гурт висловлює голові Оваднівської сільської ради Панасевичу Сергію Степановичу за його повсякчасну підтримку, за  піклування про розвиток сфери культури та художніх колективів в нашій ОТГ і їх популяризацію за її межами.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.