Волинська область, Володимирський район

Фестиваль силових видів вправ “Оваднівська спека”

Дата: 08.07.2019 12:32

Фестиваль силових видів вправ

Оваднівська спека

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку неолімпійських видів спорту сьомого липня в селі Овадне Володимир-Волинського району пройшов відкритий обласний Фестиваль з силових видів спорту. Спортсмени змагались у гирьовому багатоборстві, багатоповторному жиму штанги лежачи та армреслінгу.

Перемогу в гирьовому спорті у різних категоріях здобули: Макаренко Іван (до 80 кг.), Васинський Роман (+80 кг.), Рабош Оксана (ривок 16 кг.).

В змаганнях з багатоповторного жиму штанги лежачи перемогли: Кісільчук Олександр (штанга100 кг.), Книш Андрій (штанга 75 кг.), Циганков Владислав (штанга 55 кг.), Домашук Максим (штанга 35 кг.), Литвинець Вікторія (штанга 35 кг.), Кобиляж Петро (любителі). «Бурю» аплодисментів зірвав наймолодший учасник змагань Захаров Любомир.

Окрасою Фестивалю стали змагання з армреслінгу, участь в яких взяли більше двадцяти учасників із різних районів Волинської та Рівненської областей. У напруженій боротьбі перемогу здобув Яльницький Ярослав.

На завершення змагань відбулась динамічна естафета в поштовху гирі. З невеликим відривом перемогу святкувала команда Волинської області.