святкування Дня Оваднівської ОТГ – День громади.

Дата: 10.07.2019 11:15

7 липня 2019 року відбулося святкування Дня Оваднівської ОТГ – День громади.

Так склалося, що на цей день припало ще одне свято: за церковним календарем – Різдво Іоана Предтечі, за народним – Івана Купала. Тож, жителі громади мали подвійне святкування, якому сприяла гарна погода.

Святкове дійство відбувалося на центральному стадіоні с. Овадне.

Зі сцени лунали вітальні слова і чудові пісні у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Джерело» (БК с. Красностав), народного аматорського вокального гурту «Вербиченька» (клуб с. Верба), фольклорних колективів «Ягоденські свояки» (клуб с. Ягідне) та «Калинонька» (БК с. Свійчів), дуету Галини Михалюк та Людмили Каркушевської.

Також порадували своїм співом гості свята дует «Два крила» (Овлочинська с/р) та народний аматорський вокальний колектив «Оксамит» Турійського РБК.

Весело було біля «старостинських хат», де лунали пісенні перегуки і, звичайно ж, всі мали можливість почастуватися стравами військової польової кухні, традиційним кулішем, запашною юшкою, смачною картоплею та рум’яними  пиріжками.

Родзинкою свята був виступ заслуженого артиста України, володаря Гран-прі фестивалю «На хвилях Світязя», переможця телепроекту «Шанс» Адама Горбатюка.

Цей святковий день вдався на славу завдяки злагодженій роботі оргкомітету, працівників культури та творчих колективів громади, спонсорській допомозі та гарному настрою всіх, хто завітав на свято.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.