Творчий звіт закладу культури с. Ягідне

Дата: 06.08.2019 12:43

3 серпня 2019 року відбувся творчий звіт закладу культури с. Ягідне.

В мальовничому Волинському селі, в старенькому приміщенні клубу було велелюдно.  На стінах – старовинні вишиті рушники та домоткані килимки, на столах –  виставка старовинних картин і букет простеньких жовтих квітів, які, чомусь, пахнуть дитинством. Тут відчувалася щира атмосфера любові до України, рідної пісні й культури.

Присутні мали змогу послухати пісні у виконанні фольклорного гурту «Ягоденські свояки», юнацьких гуртів «Цьомки-бомки» та «Ягідки» (які ще й гарно вміють танцювати), Людмили Абрамчук, Станіслава Новаковського і Надії Сидорук, Юрія Сочина, який, крім чудового співу, представив глядачам ще й цікавий гумористичний номер. А ще хвилинки сміху подарував для  всіх юний гуморист Копервас Влад. Не можна було стримати сліз під час декламації вірша «Ти нам пробач»,  який представила Олена Поліщук (завідувач клубом с. Ягідне) та вірша «Мій син – герой», який не просто прочитала, а душею «вилила» Мирослава Ткачук.

Бажаю всім аматорам сцени с. Ягідне і надалі берегти повстанську славу України, обряди і звичаї нашого краю, чудову українську пісню і любов до рідної землі. Миру всім нам і Божої ласки.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.