Увага! Сесія Оваднівської сільської ради

Дата: 06.08.2019 12:59

Сесія Оваднівської сільської ради № 42-20 відбудеться 12 серпня  2019 року о 10 год.   в адмінприміщенні сільської ради.

Порядок денний сорок другої – двадцятої сесії.

1. Про затвердження порядку денного сорок другої – двадцятої   сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2. Звіт про виконання  бюджету   об’єднаної територіальної громади  за  перше півріччя 2019року

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

3.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 року № 36-14/3 " Про бюджет  об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та внесеними змінами від 27.02.2019року №38-16/3, від 05.04.2019 року №39-17/3, від 17.05.2019року №40-18/ 2 та від 25.06.2019  №41-19/3.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

5. Про підсумки  виконання  програми економічного та соціального розвитку сільської ради за перше півріччя 2019року

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

8. Про оформлення свідоцтва право власності на квартиру №5 по вулиці Молодіжна у будинку №1  в селі Сусваль (Жовтневе) Володимир-Волинського району Волинської області  гр.Нечай Вікторії Вікторівні та членам її сім’ї.  Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

9. Блок земельних питань.

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович.