Волинська область, Володимирський район

24 серпня 2019 року відбувся творчий звіт закладу культури с. Верба.

Дата: 28.08.2019 16:30

24 серпня 2019 року відбувся творчий звіт закладу культури с. Верба.
 Всі, хто в цей погідний святковий день прийшов до місцевого клубу, мали можливість подивитися концертну програму з участю народного аматорського гурту «Вербиченька», дитячого танцювального гурту «Діамантики», декламаторів Маргарити Каськової та Тетяни Дмитрівни Скіць (яка представила глядачам свої вірші). Крім того, прозвучали пісні у малому вокальному складі: дует (Наталія Шамріцька та Світлана Сульжук); соло (Наталія Шамріцька); тріо (Світлана Сульжук, Галина Однорал, Наталія Шамріцька). А ще, хвилини сміху подарували глядачам кумасі Галина Трач та Світлана Сульжук.
 Бажаю всім учасникам святкового дійства щирих посмішок та любові, злагоди в домівках та достатку, процвітання і творчих злетів. Хай наша ненька Україна колоситься хлібними полями і голубіє мирним небом.
 Слава Україні! Героям слава!
 Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.