28 серпня 2019 року масовий захід до Дня народження Івана Франка.

Дата: 30.08.2019 11:46

28 серпня 2019 року бібліотекар с. Овадне Оксана Яківна Цегловська провела масовий захід до Дня народження Івана Франка.

Дуже цікаво було слухати моменти із життєвої біографії Івана Яковича Франка, про які раніше ніхто й не чув; його твори у виконанні юних читачів; пісні та романси на слова Івана Франка; дивитись цікаві інсценізації.

Крім того, під час заходу були підведені підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу», яку бібліотекар розпочала ще в червні цього року. Людям, які долучилися до акції і принесли в бібліотеку книги було вручено Подяки  від Оваднівської сільської ради за активну громадську позицію.

Бібліотека – це цілий Всесвіт в якому ми можемо знайти книжку-друга, книжку-порадника, книжку-мандрівника і багато іншого, що може нас зацікавити, навчити і здивувати. Тож бережімо цей Всесвіт, примножуймо його скарби, приходьмо сюди самі та ведімо своїх дітей і ми будемо мати морально стійку і культурно розвинуту націю.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.