Увага ! Сесія Оваднівської сільської ради !

Дата: 16.09.2019 14:58

04 жовтня   2019 року засідання  43– 21 сесії сільської ради сьомого скликання.

Порядок денний сесії.

1. Про затвердження порядку денного сорок третьої - двадцять першої  сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2. Про хід виконання сільського бюджету  за третій квартал 2019року.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 року № 36-14/3 " Про бюджет  об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та внесеними змінами від 27.02.2019 №38-16/3, від 05.04.2019 №39-17/3, від 17.05.2019 №40-18/ 2, від 25.06.2019  №41-19/3 та від 12.08.2019 №41-20/5

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

5. Про   забезпечення безкоштовного харчування  Шерстюк Ноему Сергіївну ученицю 5(п’ятого класу) ЗОШ І-ІІ ступеня с. Гайки Турійського району Волинської області.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

6. Про затвердження Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Володимир-Волинського району на 2019рік.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

7. Про безоплатну передачу основних засобів Оваднівської сільської ради на баланс  Комунального господарства Оваднівської сільської ради.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

8. Про внесення змін у штатний розпис загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Овадне.

Доповідач: провідний спеціаліст відділу  освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту – Павлюк Валерій Анатолійович.

9. Про взяття на баланс Оваднівської сільської ради основні засоби, рухоме,нерухоме та індивідуально визначене майно, яке закріплене за медичним пунктом Ліски, філії Білинського фельдшерсько-акушерського пункту та Маркелівка, філії Жовтневського фельдшерсько-акушерського пункту КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги»

Доповідач:начальник відділу правового забезпечення Швець Віталій Михайлович.

10.Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради.

Доповідач: начальник ЦНАП Добринський Тарас Миколайович

11.Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради.

Доповідач: начальник ЦНАП Добринський Тарас Миколайович

12. Про присвоєння назви новій вулиці за межами населених пунктів    в адмінмежах Гайківської сільської ради Турійського району Волинської області.

13. Блок земельних питань.

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович.адміністративних послуг".

14.Різне

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович