Привітання !!!

Дата: 15.11.2019 13:33

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства! В усі часи, як повелося з давніх-давен, хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

Завдяки вашим працьовитим «золотим руками»,  хліборобській мудрості та  напруженій  самовідданій  праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство. Впевнений, ваш багатий професійний досвід, наполегливість та   працелюбність сприятимуть стабільному розвитку сільського господарства нашого краю. Щиро вдячний  вам  за любов до рідної землі,  підтримку і допомогу, за всі добрі справи, які ви робите для рідної громади. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів. Хай врожаї колосяться щедрою нивою успіху, ніколи не переводиться на українській землі славний селянський рід, а ваша праця буде належно оцінена.

З повагою.

Сільський голова                                 Сергій Панасевич