Сходи селян села Білин

Дата: 19.11.2019 16:13

15 листопада 2019р., у Будинку культури села Білин було велелюдно. В цей день тут відбулися чергові сходи селян за присутності Оваднівського сільського голови  Панасевича С. С. та спеціалістів сільської ради, на яких обговорювалися  різноманітні  питання, що потребують господарської уваги. А ще – Сергій Степанович вручив директору БК с. Білин Бельзюк І. І. ноутбук для потреб закладу культури та принтер для роботи провідному спеціалісту Оваднівської сільської ради Шамріцькій Н. М., які подарував директор ТЗОВ «Прогрес» Вітрук Анатолій Олександрович.

Після зборів господарі сцени зустрічали гостей із с. Ягідне. Для місцевих жителів, напередодні Дня сільського господарства, хвилини гумору дарували Юрій Сочин та Олена Поліщук, співали аматорський фольклорний гурт «Ягоденські свояки» і талановитий юний гурт «Цьомки-бомки». Не можна було стримати сліз під час зворушливого виконання пісні «Ой чого ж ти, мамо, посивіла рано» сімейним дуетом (мамою і сином) Ольгою та Юрієм Сочинами. Святкову програму вели директор БК с. Білин Іванна Іванівна Бельзюк та вчитель сільської школи Тарас Олексійович Грицюк.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.