УВАГА ! СЕСІЯ ОВАДНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 29.11.2019 15:00

Сесія 45-23 сьомого скликання.

Відбудеться 06 грудня 2019 року о 10 год. в адмінприміщенні Оваднівської сільської ради.

Порядок денний сесії.

1. Про затвердження порядку денного сорок п’ятої - двадцять третьої  сесії Оваднівської  сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 року № 36-14/3 " Про бюджет  об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та внесеними змінами від 27.02.2019 №38-16/3, від 05.04.2019 №39-17/3, від 17.05.2019 №40-18/ 2, від 25.06.2019  №41-19/3, від 12.09.2019 №42-20/5, від 04.10.2019 №43-21/3 та від 04.11.2019 №44-22/2

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

4. Про делегування повноважень та передачу коштів  в сфері охорони здоров’я Володимир-Волинській  міській раді на 2020рік

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

5. Про оформлення право власності на житловий будинок №3 по вулиці  Садова, Володимир-Волинського району Волинської області Карвацькому Володимиру Васильовичу та членам його  сім'ї.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

6. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Оваднівської сільської ради у 2020році.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович.

7. Про надання згоди на безоплатну передачу Володимир-Волинської районної дитячо-юнацької спортивної школи до комунальної власності територіальної громади Устилузької міської ради та вхід Оваднівської сільської  ради до складу засновників Володимир-Волинської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Доповідач: начальник відділу правового забезпечення  Швець Віталій Михайлович

8. Про надання згоди на безоплатну передачу комунальної установи «Володимир-Волинський районний методичний кабінет» Володимир-Волинської районної ради Волинської області» до комунальної власності територіальної громади Зарічанської сільської ради та вхід Оваднівської сільської ради до складу засновників комунальної установи «Володимир-Волинський районний методичний кабінет» Володимир-Волинської районної ради Волинської області».

9. Про делегування повноважень Зарічанській сільській раді у сфері

науково-методичного забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти, організації науково-методичної роботи сільської ради

в комунальній установі «Володимир-Волинський районний методичний кабінет».

10. Про делегування повноважень Устилузькій міській раді у сфері

забезпечення позашкільною спортивно-фізичною культурою дітей та юнацтва громади  в Володимир-Волинській районній  дитячо-юнацькій спортивній школі.

11. Про делегування повноважень Зимнівській сільській раді у сфері

забезпечення позашкільною освітою дітей та юнацтва громади в Володимир- Волинському районному Будинку школяра.

Доповідач: начальник відділу правового забезпечення  Швець Віталій Михайлович

12. Про надання згоди на безоплатну передачу Володимир-Волинського районного будинку школяра до комунальної власності територіальної громади Зимнівської сільської ради та вхід Оваднівської сільської  ради до складу засновників Володимир-Волинського районного Будинку школяра.

Доповідач: начальник відділу правового забезпечення  Швець Віталій Михайлович

13. Про надання згоди на безоплатну передачу майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району до комунальної власності територіальної громади Зимнівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу правового забезпечення  Швець Віталій Михайлович

14. Блок земельних питань.

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович.