Привітання !!!

Дата: 03.01.2020 13:24

Оваднівська сільська рада вітає громаду з святами !

Щиро бажаємо всім нам миру на нашій землі - нашій країні, кожній родині, кожному дому. Бажаємо Вам віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи на жодні перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Від усієї душі бажаю Вам благополуччя й стабільності, невичерпної енергії та втілення найзаповітніших мрій. Міцного здоров’я Вам і Вашим рідним та близьким, сімейного затишку та щастя в Новому році. Нехай усюди Вас супроводжує успіх, а яскрава різдвяна зірка дарує радість і надію!

Нехай саме добре свято Різдва буде для вас самим приємним. І нехай сам Господь подарує вам смирення і силу духу. І нехай божественна благодать увійде в кожен дім. І нехай Різдвяна казка подарує вам хвилини радості.                З Різдвом вас.

з повагою Сергій Панасевич