Сходи селян Красноставського старостинського округу

Дата: 19.02.2020 10:36

Сходи селян Красноставського старостинського округу

14 лютого 2020 року

На сходи селян запрошувались місцеві жителі, керівники установ, підприємств та організацій .

На сходах селян присутні: Панасевич С.С. – голова Оваднівської сільської ради, Юрик І.М. – заступник сільського голови по фінансових питаннях, Тріль М.А. – керівник комунального господарства, Бондарук Ж.Г.– в.о. старости  Красноставського  старостинського  округу.

На сходах селян присутні 36 жителів громади .

Для ведення протоколу сходів селян обирається секретар -  Бондарук Ж. Г., в. о. старости Красноставського старостинського округу.

На розгляд сходів селян пропонується слідуючий порядок денний:

1.Про виконання програми соціально – економічного розвитку громади за 2019 рік .

Доповідає : І.М. Юрик – заступник сільського голови.

2.Перспективи  розвитку  громади.

Доповідає: С. С. Панасевич  – сільський голова.

3. Різне.

Основними завданнями розвитку Красноставського старостинського округу  у 2019 рік було:

• провести  ремонт покрівлі  будинку культури с.Красностав

( частковий ремонт проведено )

• вирішити питання опалення  БК с.Красностав –опалення встановлене

( на суму 107 тис. грн.)

• відновлення зовнішнього освітлення населених пунктів (вул.. Жовтнева);
  • заасфальтовано частину вул.. Жовтнева на суму 1 млн. 200 тис. грн..
  • ремонт зупинки с.Людмилпіль – зупинку відремонтовано та розфарбовано .
  •  провести грейдерування сільських вулиць – усі вулиці даних населених пунктів про грейдеровано;
  • встановити контейнери для збору сміття по Красноставському     старостинському округу – контейнери встановлені по вулицях Піддубна , Центральна , Веселкова ( 10  контейнерів )
  • надано матеріальну допомогу учасникам АТО ( мобілізованим ) у розмірі 500 грн. кожному ( разом 2500 тис.грн.)

Переходимо до наступного питання.

Про  перспективи розвитку громади на 2020 рік – доповідав сільський голова С. С. Панасевич.

Сергій Степанович розповів про плани розвитку громади у поточному році , а саме :

• другий і четвертий вівторок щомісяця будуть здійснювати прийом громадян спеціалісти пенсійного фонду ( приміщення Оваднівської сільської ради)
  • завершити освітлення сіл Красноставського старостинського округу
  • завершити встановлення сміттєвих баків у селах Красностав та Людмилпіль
  • відремонтувати дороги по вулицях – Пасічна, Окружна, Зелена, Прифермська (  пісок , щебінь )
  • встановити смітник на зупинку с. Людмилпіль
  • зрізати аварійні дерева на території округу .

Переходимо до питання різне.

Матвіюк Н.Й. підняла питання закриття точок збуту продукту самогоноваріння.

Панасевич С.С. сказав писати заяви  на торговців самогоном в. о. старости, після чого вони будуть розглянуті комісією по адміністративних порушеннях та передані у районний відділ поліції для прийняття усіх необхідних заходів.

Герасим П. С. звернувся з питанням прибирання зрізаного гілля, що складоване на дорозі з села Красностав до села Сусваль .

Сергій Степанович  дав роз'яснення щодо даного питання, а саме: роботи по зрізанню дерев проводились на замовлення департаменту доріг, у договорі про зрізання дерев було вказано, що гілля, яке залишилось після зрізання  повинен прибрати виконавець робіт. Оваднівська сільська рада неодноразово зверталася до виконавців даних робіт та, нажаль, результатів наразі немає. Дане питання знаходиться на контролі в керівника комунального господарства Тріля М. А.

Луцюк Л. В. підняв питання роботи водонапірної башти, так як вона, на даний час, знаходиться на балансі комунального господарства Оваднівської ОТГ. Відповідь по даному питанню надав керівник даного комунального господарства Тріль Микола Анатолійович . Він повідомив громадян про те, що на сьогоднішній день виготовляють документи на даний об'єкт                    ( документи були відсутні ), а також  необхідно виготовити документи на водокористування, встановити тариф на воду  і тільки після цього громада зможе користуватися водонапірною баштою  .