Проєкт «Успіх в дії» відвідали Оваднівську об’єднану територіальну громаду

Дата: 24.02.2020 10:40

Успіх в дії

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, в рамках проєкту «Успіх в дії», відвідали Оваднівську об’єднану територіальну громаду, де провели ряд заходів з її мешканцями.
Під час зустрічі з головою громади Панасевичем Сергієм Степановичем , профорієнтатори розповіли про пріоритетні напрямки діяльності служби зайнятості в 2020 році, а саме: підтримка безробітних у започаткуванні власної справи шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до потреб ринку праці, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років шляхом оплати ваучерів на навчання, професійної орієнтації.

Фото без описуФото без описуФото без опису
Цікавим та пізнавальним був семінар для безробітних «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» за участю представників ГУ «Держпродспоживслужби» у Волинській області Анатолія Борисюка та Тетяни Грушевської. Учасники заходу дізналися про можливості реєстрації пасіки, особливості захисту рослин від шкідників та хвороб, технологію вирощування винограду. Захід пройшов жваво, лунало багато запитань, відчувалось, що почуте зацікавило присутніх.