Волинська область, Володимирський район

УВАГА ! ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 27.02.2020 16:41

Сесія Оваднівської сільської ради відбудеться 05.03.2020 року на 10 год.

Порядок денний сесії №48-26 від 05 березня 2020 року.

1. Про затвердження порядку денного сесії №48-26 Оваднівської сільської ради сьомого скликання.

Доповідач: сільський голова Панасевич Сергій Степанович

2. Про затвердження звіту про виконання  бюджету   об’єднаної територіальної громади  за   2019 рік.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

3. Про внесення змін до рішення сільської ради №46-24/14 від 20.12.2019 «Про бюджет  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

4.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку  сіл Оваднівської сільської ради за 2019рік.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

5. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

6. Про безоплатну передачу основних засобів Оваднівської сільської ради на баланс Комунального господарства Оваднівської сільської ради.

Доповідач: заступник сільського голови Юрик Іван Михайлович

7. Про надання дозволу на приватизацію квартири №8 в житловому будинку №5  по вулиці Молодіжна в селі  Сусваль.

Доповідач: керівник Комунального господарства Оваднівської сільської ради Тріль Микола Анатолійович.

8. Про надання дозволу на приватизацію квартири №2 в житловому будинку №28  по вулиці Садова в селі  Сусваль.

9. Блок земельних питань.

Доповідач: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович