«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

Дата: 17.03.2020 16:45

ОВАДНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11.03. 2020 року                          с. Овадне                             № 44

Про запобігання поширенню на території ОТГ

коронавірусу COVID-19

Відповідно п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації № 131 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19», з метою запобігання поширенню на території ОТГ коронавірусу COVID-19 та у зв’язку з установленням з 12 березня  до 03 квітня 2020 року на території України карантину із забороною відвідування закладів освіти її здобувачами, проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб,  вважаю за необхідне:

1. ЗОБОВ’ЯЗАТИ  керівників закладів освіти громади (Іващенко Т.Ф., Петрука П.С., Шинкарук В.М., Антонюк В.П., Саганюк Є.Ф., Жолнач В.І., Сосницьку О.В., Базярук О.В., Мякоту С.В., Гуль М.М.) забезпечити відповідно до повноважень організацію виконання та контроль за дотриманням вимог Постанови КМУ своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.
    1. ОРГАНІЗУВАТИ інформування здобувачів освіти та співробітників закладів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання, розміщення відповідної інформації на сайтах закладів освіти, у соціальних групах;
    2. РОЗРОБИТИ заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій  та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;
    3. РОЗРОБИТИ заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична тощо);
    4. ЗАБЕЗПЕЧИТИ виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.