Проведення онлайн вебінару для безробітних

Дата: 15.05.2020 17:32

Під час карантину Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості продовжує працювати в штатному режимі, але організовує свою роботу так, щоб дотримуватись рекомендованих обмежень.
Сьогодні фахівці відділу активної підтримки безробітних провели онлайн вебінар для зареєстрованих безробітних.
Учасників заходу ознайомили з переліком послуг ДСЗ на період карантину, з правами та обов’язками безробітних, інформували про виплату допомоги по безробіттю.
Розповіли про сучасні електронні сервіси «Освітній портал» skills.dcz.gov.ua, «Елекронний кабінет шукача роботи», «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» profi.dcz.gov.ua, «Моя професія: консультаційна мережа» myprofession.com.ua , які дозволяють комунікувати з службою зайнятості та дистанційно тримувати послуги.
Захід відбувся з використанням комунікаційної платформи «ZOOM».