Новий службовий автомобіль приїхав в Оваднівську ОТГ

Дата: 12.06.2020 13:36

Новий службовий автомобіль приїхав в Оваднівську ОТГ Володимир-Волинського району.

Волинські «шерифи» отримали нові службові автомобілі.

25 ОТГ отримали службові автомобілі марки Renault Duster для перших поліцейських офіцерів громади в рамках пілотного проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Фінансування проєкт здійснюється коштом міжнародних партнерів.

Ключі від автомобілів новим «шерифам» та головам ОТГ вручив голова Національної поліції України Ігор Клименко. Слід наголосити, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це продовження реформи Національної поліції, України. Мета – забезпечити кожну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контракт із мешканцями, забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігти вчиненню правопорушень.