Привітання !!!

Дата: 19.06.2020 09:46

Шановні  аграрії, господарі рідної землі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фермера!

Розвиток фермерського руху, напружена праця відданих трудівників землі, уміле господарювання, мудрість та наполегливість значною мірою гарантують країні продовольчу безпеку та збереження українського села.

Завдяки вашій невтомній, щоденній праці Волинь впевнено посідає провідні позиції в Україні з виробництва агропродукції.

Хочу доземно вклонитися і подякувати Вам за любов до землі, за наполегливість, за  терпіння і витримку. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця, відданих їй трударів буде належно оціненою.

Нехай щедро родять ниви, хай над ними завжди буде мирним небо, світить лагідне сонце, а в кожному домі панують любов та злагода!

Нехай добробут, радість, і відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським фермерам. Нехай Божа іскра Вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний рід хліборобів на нашій квітучій і благословенній українській  землі!

Втілення у життя найсміливіших сподівань, задумів та планів! Погожої вам днини та щедрих ужинків!

Бажаю Вам щастя, здоров’я, невичерпної снаги та нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного Волинського краю.

З повагою Сергій ПАНАСЕВИЧ