ПРО КОНКУРС НА ЗАМІІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Дата: 14.09.2020 17:49

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО КОНКУРС НА ЗАМіІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Засновники Комунальної установи «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» - код ЄДРПОУ № 43815454 (далі – Центр) Оваднівська сільська рада та Устилузька міська рада Володимир-Волинського району Волинської області оголошують конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора  Центру.

Посаду керівника Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі в конкурсі подаються конкурсній комісії такі документи  (особисто або поштою):

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі;

3) копію (копії) документа (документів) про освіту;

4) заповнений особовий листок по обліку кадрів;

5) автобіографію;

6) згоду на збір та обробку персональних даних;

7) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності;

8) особову картку працівника (типова форма П-2);

9) копію військового квитка (за наявності).

Документи приймаються з 15 вересня 2020 року по 24 вересня 2020 року за адресою: 44720, Волинська область, Володимир-Волинський район, с. Овадне, вулиця  Перемоги, буд. 20, сільська рада.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Розгляд комісією заяв претендентів і доданих до них документів 25 вересня 2020 року о 10.00 за адресою:  с. Овадне, вулиця  Перемоги, буд. 20, сільська рада.

Дата проведення конкурсу: 28 вересня 2020 року о 10.00.

Місце проведення: с. Овадне, вулиця  Перемоги, буд. 20, сільська рада.

Контактна особа -  Павлюк Валерій Анатолійович

Довідки за телефоном: (093 0368745; 096 9044141).

ДОДАТКИ:

1.  Рішення Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області № 52-30/7 від 09.09.2020 року «Про затвердження Положення про конкурс на посади директора  та педагогічних працівників Центру  професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району Волинської області (додаток 1)
  2. Рішення Устилузької міської ради Володимир-Волинського району Волинської області відповідно до рішення  № 63/9  від  10.09.2020 року «Про затвердження Положення про конкурс на посади директора та педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району Волинської області (додаток 2)
  3. Положення про конкурс на посади директора  та педагогічних працівників Центру  професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району Волинської області (додаток 3)
  4. Склад комісії з проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (додаток 4).