Володимир-Волинська птахофабрика завершила перший етап будівництва потужного переробного комплексу

Дата: 19.12.2020 18:25

Його будівництво почалося у 2019 році і передбачає три етапи. Про це повідомили у компанії.

Реалізація проєкту у Турійському районі Волинської області ( Гайківський старостинський округ Оваднівської територіальної громади) запланована на період із 2019 по 2022 роки. Окрім переробного цеху, буде зведено понад 50 технологічних та допоміжних будівель і споруд.

Вартість проєкту, на площі 12,96 га, оцінюється в 50 млн. євро (1,5 млрд. грн). Вартість першого етапу будівництва склала понад 143,4 млн. грн.

Потужність комплексу – переробки 13,5 тис. бройлерів/годину. Це дозволить підприємству подвоїти наявні потужності.

Екобезпеку підприємства забезпечує вторинне перероблення відходів виробництва й очисні споруди.

Як повідомлялося раніше, карантин змусив Володимир-Волинську птахофабрику переглянути строки здачі Переробного комплексу.

Додамо, що власником компанії є Дмитро Добкін, в минулому народний депутат двох каденцій.