Самовільна вирубка лісу.

Дата: 20.12.2020 09:41

«На гарячому» спіймали чоловіка, що рубав дерева у Володимир-Волинському районі

При спільному патрулюванні ПОГ Андрія Коколюка лісових масивів на території Оваднівської ОТГ з працівниками державної лісової охорони ДП Володимир - Волинського лісомисливського господарства було виявлено факт самовільної рубки, яку здійснював житель одного із сіл району, 1998 року народження.

Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 65 КУпАП "Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка". Тепер чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу.

Працівники Володимир - Волинського відділу поліції нагадують, що заготівлю деревини мають право здійснювати лише постійні лісокористувачі. Права та обов'язки яких визначено Лісовим кодексом України.Зображення може містити: автомобіль, дерево, надворі та природа, текст «noлwR REDMI NOTE 9 PRO AI QUAD CAMERA»