Про створення фінансового відділу Оваднівської сільської ради, затвердження Положення та структури фінансового відділу

Дата: 22.12.2020 18:22

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

I сесія VIII скликання

№1/19

Про створення фінансового відділу

Оваднівської сільської ради,

затвердження Положення та структури фінансового відділу

Розглянувши подання Оваднівського сільського голови Панасевича С.С. про утворення виконавчого органу – фінансового відділу Оваднівської сільської ради, керуючись частиною 1 статті 87 Цивільного кодексу України, пунктом 2 частини 2 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», підпунктом 6 пункту 1 статті 26, частиною 4 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Створити з 01.12.2020 року виконавчий орган ради – фінансовий відділ Оваднівської сільської ради за юридичною адресою: вул. Перемоги, буд.20, с.Овадне, Володимир-Волинський  район, Волинська область, 44720, у статусі юридичної особи.
  2.  Скорочене найменування : Фінвідділ Оваднівської сільської ради .
  3. Затвердити структуру та загальну чисельність працівників фінвідділу(додаток №1).
  4. Затвердити Положення про фінансовий відділ Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області (додаток №2)
  5. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету оголосити конкурс на заміщення вакантних посад Фінвідділу Оваднівської сільської ради. За результатами конкурсу, розпорядженням сільського голови призначити начальника Фінвідділу Оваднівської сільської ради.
  6. Уповноважити Коваль Іванну Леонідівну в. о начальника фінансового відділу Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3224409021 для подачі документів щодо державної реєстрації юридичної особи - фінансовий відділ Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                              Сергій ПАНАСЕВИЧ

Додаток  №1до рішення

Оваднівської сільської ради

від 25.11.2020 року №1/19