Шановні жителі Оваднівської громади! Щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком!

Дата: 31.12.2020 18:09

Шановні жителі Оваднівської громади!

Щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком!

Цей рік, що минає, приніс нам багато випробувань. Пандемія коронавірусу внесла корективи в звичний для нас життєвий режим – нам довелося навчитися жити в рамках значних обмежень, турбуватися про безпеку своєї родини та близьких людей. Разом з тим, нам є за що дякувати 2020 року: ми стали цінувати життя, як найдорожчий дарунок від Бога; навчилися турбуватися один про одного; зрозуміли, що маємо спільними зусиллями долати негаразди й перешкоди; змогли розібратися із щирими чи вдаваними дружніми відносинами.

Тож, нехай рік, що сьогодні закриє останній день свого календаря, забирає із собою всі негаразди. Хай відкриє двері Новому 2021 рокові, залишивши йому у спадок тільки приємні моменти, вірну любов, щиру дружбу, здорових дітей, живих батьків, хліб на столі.

Вітаю з Новим роком всіх – від найстаршого до найменшого жителя нашої громади. Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного затишку, родинного тепла, достатку та щастя. Хай 2021 рік принесе процвітання нашій громаді і державі, а ще – нехай настане в Україні довгожданий мир!

З повагою сільський голова Сергій Панасевич.Немає опису світлини.