Про реєстрацію cтатуту «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви (Православної Церкви України) села Галинівка, Володимир-Волинського району, Волинської області».

Дата: 16.01.2021 07:47

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

14 січня 2021 року                             м. Луцьк                                              № 3

Про реєстрацію cтатуту релігійної громади у новій редакції

Відповідно до статей 8 і 14 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» (далі – Закон), розглянувши заяву уповноваженого представника релігійної громади та у зв’язку зі зміною підлеглості:

1. Зареєструвати зміни до статуту релігійної організації «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви» с. Галинівка Володимир-Волинського району у новій редакції за новою назвою релігійна організація «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви (Православної Церкви України) села Галинівка, Володимир-Волинського району, Волинської області».

2. Управлінню культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації у встановленому порядку оформити і видати реєстраційні документи заявникам.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Анатолія Костика.

Перший заступник голови                                                   Сергій МОВЕНКО

Василь Гайдук 248 044