Міжнародний онлайн-флешмоб Global Lesya Ukrainka 2021

Дата: 19.01.2021 16:12

Друзі, в Україні запускають міжнародний онлайн-флешмоб Global Lesya Ukrainka 2021 в рамках відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки, більш відома як Леся Українка, народилася 25 лютого 1871 року у Новограді-Волинському).

Про це у Facebook повідомляє Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Лесі Українки - https://www.facebook.com/ukrainkamuseum.

Мета флешмобу – вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу.

Для цього потрібно:

???? зробити фото, селфі або записати відео (читання твору письменниці українською чи іноземною) на фоні пам’ятника, барельєфу, муралу, меморіальної дошки Лесі Українки, на площі, вулиці, біля установ і підприємств, названих на її честь, що знаходяться у вашій місцевості.

???? опублікувати його на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, обов’язково вказавши хештег #GlobalLesyaUkrainka2021, країну і місто, де було воно зроблено.

Наприклад: Новоград-Волинський, Україна #GlobalLesyaUkrainka2021

Акція триватиме протягом 2021 року.

Долучімося до цього чудового заходу, вшануймо пам'ять Лесі Українки та привернімо більше уваги до її творчості.Зображення може містити: 1 особа, стоїть та текст