Волинська область, Володимирський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ, ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРИ РОЗРОБЛЕННІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА В С.СУСВАЛЬ

Дата: 12.01.2021 10:17

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ, ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА

ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ  ГРОМАДСЬКОСТІ

ПРИ РОЗРОБЛЕННІ

ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ   ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА В  С.СУСВАЛЬ  З МЕТОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ МАФу  для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами,Володимир-Волинського району Волинської області.

ОРГАН, ЩО  ПРИЙМАТИМЕ  РІШЕННЯ  ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Оваднівська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області.

ПРОЦЕДУРА  ГРОМАДСЬКОГО  ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

відповідно до ст. ст. 21,10 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ  ДЕТАЛЬНОГО  ПЛАНУ  ТЕРИТОРІЇ   ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА В  С.СУСВАЛЬ  З МЕТОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ  МАФу  для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами Володимир-Волинського району  Волинської області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 12 січня 2021 року на сайті Оваднівської сільської ради (https://ovadnivska-gromada.gov.ua/) та триватиме до  12 лютого 2021 р.  (не менше як 30 днів).

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ   ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА В  С.СУСВАЛЬ  З МЕТОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ  МАФу  для  торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами  .Усі зауваження і пропозиції до детального плану території , одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з ДЕТАЛЬНИМ  ПЛАНОМ  ТЕРИТОРІЇ   ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА В  С.СУСВАЛЬ  З МЕТОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ МАФу  для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами Володимир-Волинського району Волинської області та отримати додаткову інформацію можна за адресою: Волинська обл., Володимир-Волинський район, с. Овадне, вул. Перемоги, 20, тел. 03342-92231;

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції  до  детального плану території ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА В  С.СУСВАЛЬ  З МЕТОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ  МАФу  для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами  Володимир-Волинського району Волинської області подаються до: виконавчого комітету Оваднівської сільської ради: 44720,Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. Овадне, вул. Перемоги, буд. 20. Відповідальна особа: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович,  e-mail: otgovadnezem@ukr.netСтрок подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 12 лютого 2021  року.Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

44720, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. Овадне, вул. Перемоги, буд. 20.