Призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців

Дата: 21.01.2021 10:24

19 січня 2021 року Володимир Зеленський підписав указ № 21/2021 „Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва”.

В Указі, зокрема, зазначено: „Відповідно до Указу Президента України від 23 січня 2018 року № 13 «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» постановляю:

1. Призначити стипендії Президента України молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва”.

Всього стипендії призначені 194 людям у 6 номінаціях. Найстраший із них 1985 року народження, наймодший - 2004-го.

Приємною новиною стало те, що серед двадцяти двох молодих талановитих письменників України Володимир Зеленський відзначив нашу землячку із села Овлочин, очільницю галузі культури Турійщини Інну Іванівну Мірчук.

А серед вісімдесяти дев’яти митців у сфері музичного мистецтва у числі стипендіатів – наша Катерина Василівна Ткачук, теж мешканка Овлочина.