Міністерство соціальної політики України відповідає: "Як подати заяву для призначення допомоги при народженні дитини, якщо немає електронного ключа?"

Дата: 30.01.2021 20:48

Міністерство соціальної політики України

Друзі, Ви запитуєте - ми відповідаємо.

ЗАПИТАННЯ:
"Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як подати заяву для призначення допомоги при народженні дитини, якщо немає електронного ключа?"

ВІДПОВІДАЄМО

Заяву на призначення допомоги при народженні дитини Ви можете направити поштою або вкинути в скриньку управління соціального захисту населення за місцем проживання. Фото без опису

Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, затверджена наказом Мінсоцполітики від 21.04.2015 № 441 та зареєстрована в Мінюсті 28 квітня 2015 р. за № 475/26920.

Форму заяви можна завантажити за лінком: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0475-15