Співпраця сільської ради, народного депутата Ігоря Гузя з фондом «Тільки разом»

Дата: 02.02.2021 19:12

У фельдшерсько-акушерському пункті села Сусваль замінили всі старі двері та вікна на енергозберігаючі, для потреб Красноставського старостинського округу придбали принтер, а в садочок села Овадне передали комп’ютер. Усе це вдалося реалізувати завдяки співпраці народного депутата Ігоря Гузя з фондом «Тільки разом» та у співфінансуванні з Оваднівською сільською радою – ОТГ.

Як розповів голова громади Сергій  Степанович Панасевич, співпраця з командою Ігоря Гузя йому та всьому його колективу дуже подобається:

«А подобається тому, що депутат і його команда спочатку вивчають питання, що потрібно – запитують, і тільки тоді вирішують запит позитивно. Не все вдається, але вони стараються.Таких депутатів у нас дотепер не було. Я вражений, що він побував особисто у кожному селі і вникає у суть кожного питання».

За час співпраці парламентаря з Фондом, для потреб Оваднівської громади вдалося зробити вже десятки добрих справ, зокрема:

• придбали шкільну дошку в ЗОШ села Галинівка,
  • закупили футбольну форму для місцевих команд сіл Овадне та Сусваль,
  • забезпечили спортінвентарем та нагородною символікою сільський центр «Спорт для всіх»,
  • долучилися до проведення ремонту у ФАПі та закупили стільці й парти в школу села Верба,
  • забезпечили медобладнанням та меблями ФАП у Вербі,
  • придбали медінструменти у ФАП села Свійчів,
  • забезпечили оргтехнікою бібліотеку та спортінвентарем школу в Овадному.