Волинська область, Володимирський район

Офіційно перейшла до ПЦУ релігійна громада села Галинівка

Дата: 06.02.2021 07:34

5-го лютого стало відомо, що релігійна громада в селі Галинівка Володимир-Волинського району офіційно зареєстрована як релігійна організація «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви (Православної церкви України)».

Про це повідомила Антоніна Євтодюк, кандидатка філософських наук, доцентка, психологиня та громадська діячка.

Представники громади ПЦУ, більшість села Галинівка за допомогою адвоката Миколи Сорокопуда протягом 7 місяців намагалися законно, юридично правильно та мирним шляхом перейти під юрисдикцію УПЦ ПЦУ.