Про вхід Володимир – Волинської районної ради до складу засновників комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради.

Дата: 19.02.2021 07:53

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ від 12 лютого 2021 року № 3/20 м. Володимир-Волинський

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись нормами Цивільного, Господарського кодексів України, законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Володимир – Волинської районної ради №1/11 від 16.12.2020 р. «Про початок реорганізації Іваничівської та Локачинської районних рад Волинської області шляхом приєднання до Володимир – Волинської районної ради» з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Володимир -Волинському районі, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Увійти Володимир – Волинській районній раді до складу засновників комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради (Україна, 45300, Волинська обл., Іваничівський р-н, селище міського типу Іваничі, вулиця Грушевського, будинок 45, код ЄДРПОУ 38692240) та прийняти права засновника.

2. Прийняти безоплатно до спільної комунальної власності Володимир – Волинської районної ради комунальне некомерційне підприємство «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради та закріплене за ним майно, права та зобов’язання відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Змінити повне найменування юридичної особи комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради на комунальне некомерційне підприємство «Володимир – Волинський районний центр первинної медико санітарної допомоги» (скорочене найменування юридичної особи: КНП «Володимир – Волинський РЦПМСД».

4. Встановити, що комунальне некомерційне підприємство «Володимир – Волинський районний центр первинної медико санітарної допомоги» є правонаступником усіх прав та обов’язків комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради.

5. Закріпити за комунальним некомерційним підприємством «Володимир – Волинський районний центр первинної медико санітарної допомоги» на праві оперативного управління майно та немайнові права в межах Володимир – Волинського району, що належить комунальному некомерційному підприємству «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради закріпленого за ним на праві оперативного управління.

6. Встановити, що всі трудові договори, які були укладені із усіма, без винятку, працівниками комунального підприємства, зазначених у цьому рішенні, продовжують свою дію на той же самий строк і на тих же умовах і після зміни засновника цього підприємства та його перейменування.

7. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Володимир – Волинський районний центр первинної медико санітарної допомоги» провести державну реєстрацію змін засновника та назви комунального некомерційного підприємства в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань. 8. Доручити Керівнику комунального некомерційного підприємства «Володимир – Волинський районний центр первинної медико санітарної допомоги» розробити нову редакцію Статуту та подати на затвердження до Володимир – Волинської районної ради.

9. Голові Володимир-Волинської ради - Хицю В.Л. створити та затвердити склад комісії з приймання - передачі комунального некомерційного підприємства підприємства «Володимир – Волинський районний центр первинної медико санітарної допомоги» до спільної комунальної власності Володимир – Волинської районної ради.

10. Комісії з приймання - передачі комунального комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської районної ради здійснити прийняття-передачу майна, прав та зобов’язань вищевказаного закладу до спільної комунальної власності Володимир – Волинської районної ради відповідно до норм чинного законодавства України та надати акти прийманняпередачі на затвердження голові районної ради.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              В.ХицьРезультат пошуку зображень за запитом первинна медична допомога картинка