Дата: 04.03.2021 05:21

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Оваднівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Оваднівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • знання державної мови;
  • знання чинного законодавства України;
  • повна вища освіта за спеціальністю правознавство;
  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;
  • успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1.  Заяву про участь у конкурсі;

2.  Заповнену особову картку (форма П-2ДС);

3.  Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4.  Копії документів про освіту;

5.  Підтвердження про заповнення декларації кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

6.  Копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

7.  Копія трудової книжки.

1.  Копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Документи приймаються протягом 30 – ти  календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Овадне, вул. Перемоги, 20, Оваднівська сільська рада.  Довідки за телефоном  92-2-31.