Виїзний прийом громадян в селах Гайки та Ягідне.

Дата: 17.03.2021 19:42

17 березня сільський голова Панасевич С.С. провів виїзний прийом громадян в с. Ягідне, на якому побували 11 жителів цього села. Найбільш актуальні питання, що цікавили людей:

• Ткачук Михайло - розподіл пасовища між власниками корів,благоустрій кладовища;
  • Тищук Лідія - проблеми з освітленням вулиці Центральної;
  • Панасюк Олександр, Поліщук Олена - благоустрій території  сільського клубу;
  • Юрчук Микола - розчищення меліоративної канави  біля його садиби.

На звернення, що стосувались земельних відносин,  відповідь давав начальник відділу комунального майна,земельних відносин та природокористування сільської ради Гулуа З.Т.

З питаннями правового характеру були звернення  і до поліцейського офіцера громади        Коколюка А.І.

В с. Гайки сільський голова зустрівся з власниками великих особистих селянських господарств. На  цій зустрічі були також  заступник сільського голови з виконавчих питань Юрик І.М., начальник відділу комунального майна,земельних відносин та природокористування          Гулуа З. Т., поліцейський офіцер громади Коколюк А.І., депутат, голова постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та комунальної власності Ткачук І.В., депутат, член цієї ж комісії Капітанчук В.Л., староста Жолоб А.Ф. Відбулась відверта розмова щодо діяльності  ОСГ в умовах, коли почне діяти ринок землі в повному об’ємі  та   буде узаконений також  і продаж  земельних паїв (в даний час  на території старостинського округу вже продано лише легально  понад 20 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, і цей процес має тенденції до прискореного  виходу з «тіні»),  змін в орендних відносинах, нових конкурентних впливів (в т.ч. і зі сторони ТзОВ «П'ятидні», яке вже створило свою виробничу базу в с. Ставки).

Є надія, що зустріч була взаємовигідною та принесе реальні результати.

Усі звернення, отримані на виїзних прийомах громадян, постійно перебувають на особливому контролі у сільського голови.