Спортивний інвентар для школи в с. Сусваль.

Дата: 21.03.2021 14:55

Євгенія Саганюк

Жовтнева ЗОШ

Керівництво Оваднівської сільської ради постійно турбується про добробут жителів населених пунктів. Особливу увагу приділяють підростаючому поколінню. Тому кожній із шкіл виділяють кошти для впорядкування навчальних закладів і повнення матеріальної бази.

Учні нашої школи були учасниками проекту "МЧС"(Мріємо чемпіонами стати) у ході якого отримали 2 палатки, 2 спальні мішки, тренажер, тенісний стіл, карімати, м'ячі, які з часом зношуються.

Нині за кошти сільської ради для наших спортсменів було закуплено м'ячі (волейбольні, баскетбольні, футбольні), м'ячі для фітнесу, обручі гімнастичні, фішки, 2 комплекти спортивної форми, тенісні м'ячі, драбинка для тренування футболіста, ворота для гри в біатлон.

Учні з сяючими очима прийняли поповнення матеріальної бази і з задоволенням почали ним користуватися.

Школярі і педагоги з батьками висловлюють щиру вдячність сільському голові Панасевичу Сергію Степановичу, який до речі є сам непоганим баскетболістом, його заступнику Юрику Івану Михайловичу та Луцюку Олександру Вікторовичу за підтримку і допомогу школі, за розуміння важливості спортивного виховання. Адже, коли здорові діти - здорова нація.

Низький уклін Вам за Вашу працю і віру в майбутнє нашого краю.Фото без описуФото без описуhttps://www.facebook.com/100048188444573/videos/pcb.761484187868727/263908415225438