Волинська область, Володимирський район

Про  визнання депутата Оваднівської сільської ради  обраним на проміжних виборах 28 березня 2021 року .

Дата: 30.03.2021 10:40

ПРОМІЖІ ВИБОРИ
          28 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

Оваднівська сільська територіальна виборча комісія

Володимир-Волинського району Волинська область

ПОСТАНОВА

"30" березня 2021 року                                09 год.30хв.                                           № 59

28 березня 2021 року .

На підставі протоколів Оваднівської сільської територіальної виборчої комісії «Про результати голосування з виборів депутатів Оваднівської сільської ради від 30 березня 2021 року відповідно до ч.1 ст.269 ВКУ» Оваднівська сільська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Визнати депутатом  Оваднівської сільської ради, обраним у багатомандатному виборчому окрузі  №7, згідно з додатком 1.

1. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів  в територіальній виборчій комісії з проміжних виборів 28 березня 2021 року,  оприлюднити на офіційному веб-сайті Оваднівської сільської ради та надати для оприлюднення у засобах масової інформації.

1. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати за формою №7 згідно з додатком 1 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу проміжних виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200, Відділу ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської районної державної адміністрації для подальшого надсилання  Центральній виборчій комісії.

Голова сільської

територіальної

виборчої комісії                                                                                     С.А.Янішевська

Секретар