Фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ в школі с. Хобултова.

Дата: 15.04.2021 15:40

15 квітня провідні фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ Марія Кротюк та Оксана Тихнюк завітали до старшокласників школи села Хобултова.

Під керівництвом фахівців учні освоювали основи вибору професії, опрацьовували формулу «Хочу, можу, треба». Їх також ознайомили із станом та перспективами розвитку ринку праці в регіоні, з прогнозним рейтингом найбільш затребуваних професій на майбутнє, з інформацією про ринкоутворюючі підприємства міста та району. Під час проведення уроку використовувались «Компас актуальних професій», оперативні вакансії, інформаційні матеріали про світ професій.

Школярі отримали дієві поради щодо правильного вибору професії , покращили свою обізнаність про ринок праці та світ професій. Це дасть їм змогу більш виважено підійти до вибору професії.

Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству - користь.