Бандуристка з Овлочина.

Дата: 17.04.2021 12:12

Ткачук Катерина Василівна народилася 10 липня 2001 року у селі Овлочин Турійського району Волинської області. Загальноосвітню школу закінчила у рідному селі. З 2011 року почала навчатись у ДМШ смт Турійськ по класу бандури у Денисюк Вікторії Миколаївни. Провчившись там 1 рік, перевелась у ДМШ у м. Володимир-Волинський де навчалась 4 роки у класі Денисюк Ганни Миколаївни. За роки навчання була відмінницею, та переможцем у обласних конкурсах.
У 2020 році закінчила Волинський коледж культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського по класу бандури у заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства Дмитрук Ірини Іванівни, клас вокалу Гнатюк Галини Констянтинівни.
З 2020 року стала студенткою Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського у класі бандури та вокалу Заслуженої артистки України, професора Людмили Володимирівни Федорової.
За роки навчання приймала участь у багатьох конкурсах:
1. Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» м. Кропивницький
2017 рік - номінація «Бандура-інструментальна» І премія
2018 рік - номінація «Бандура-інструментальна, вокальна» Гран-прі, ІІ премія
2019 рік - номінація «Бандура- інструментальна, вокальна» І премія, ІІ премія
2020 рік - номінація «Бандура- інструментальна, вокальна» Гран-прі, І премія
1. Міжнародний конкурс юних бандуристів «Волинський кобзарик» 2017 рік, м. Луцьк ( ІІ премія)
2. Всеукраїнський конкурс-огляд за програмою «Нові імена України» 2018 рік, м. Київ ( виборола лауреатство)
3. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів «Я йду за мрією» 2020 рік, м. Бердянськ ( І премія)
4. Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо» пам’яті заслуженого діяча мистецтв України Олександра Степанова 2019 рік, м. Рівне ( І премія).
У 2021 році стала кандидатом на стипендію Президента України.
Зараз Ткачук Катерина здобуває освіту у Національній музичні академії
ім. П. І. Чайковського, та активно займається популяризацією бандурного мистецтва.