Оновлений дитячий майданчик у с.Ягідному.

Дата: 29.05.2021 09:58

Фото без описуМолоді матусі та бабусі, згуртувавшись, повністю оновили дитячий майданчик у с.Ягідному.  Толока видалась на славу ! А почалося все  з кількох банок фарби, які купили " у складчину". А тоді робота, підкріплена ентузіазмом , закипіла не на жарт. Зносили усі, хто що міг ! Залишки фарби, пензлики, рукавички...Змішували, колотили, бо ж добру справу робили! І майданчик заграв новими барвами : яблучка, грушечки, метелики та квіточки, крапочки та кружечки і навіть котячі слідочки. Найцікавіше, що все робилось разом з дітьми - стільки було радості в очах , бо ж їм ніхто не боронив малювати крапочки і квіточки справжніми дорослими  пензликами! А спокійна реакція мам на їх заляпаний одяг і фарбу в волоссі : " Та чимось відмиємо..." додавала ще більшого азарту- замурзані і такііііі щасливі ! Подяка і шана усім, хто долучився до хорошої справи. Нагорода - щира дитяча радість та сміх, а найбільше - єдність у спільній справі .Гурт- велика сила !