Новини культури.

Дата: 31.05.2021 14:39

30 травня 2021 р., в приміщенні Будинку культури с. Красностав, відбулася концертна програма з нагоди атестації вокального ансамблю «Мелодія» (с. Верба, художній керівник Наталія Шамріцька), фольклорного колективу «Джерело» (с. Красностав, художній керівник Любов Гудим) на підтвердження звання «народний аматорський» та фольклорного колективу «Ягоденські свояки» (с. Ягідне, художній керівник Олена Поліщук) на присвоєння звання «народний аматорський».

Атестацію проводила комісія у складі заступника директора обласного науково методичного центру культури Віталія Платоновича Клімчука та провідного спеціаліста з вокально-хорового мистецтва та по роботі з мистецькими школами обласного НМЦК Ігора Івановича Барановича.

Дякуємо вельмишановній атестаційній комісії за проведену атестацію, а також дякуємо керівництву Оваднівської сільської ради за повсякчасну підтримку творчих колективів та працівників культури Оваднівської громади.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.