Поліцейські офіцери громад закликають батьків приділяти якомога більше уваги своїм дітям у період літніх канікул!

Дата: 10.06.2021 08:02

У період літніх канікул завжди зростає кількість нещасних випадків, у яких травмуються, а деколи й гинуть діти...

Те ж стосується і дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх. Діти, котрі зазвичай багато часу проводять у школах та за підготовкою домашніх завдань, влітку мають багато вільного часу, а батьки не завжди можуть проконтролювати де, з ким та за якими справами вони проводять своє дозвілля. ???????????

До переліку небезпечних місць, де діти можуть травмуватись входять:

-незавершені будівлі, де завжди є ризик впасти з висоти або ушкодити ногу чи руку та лісові масиви, де можна заблукати.

Гра дітей з вогнем також часто призводить до трагічних наслідків – опіків, а у деяких випадках і смерті. ????

Їзда на велосипеді – не завжди безпечне заняття, особливо у населених пунктах із значним трафіком. ????

Обов’язково нагадайте дітям Правила дорожнього руху, зокрема, пункти про особливості руху та експлуатації двоколісних транспортних засобів, а також подбайте про захисне спорядження – шоломи, наколінники та інше. ????

Окремо наголосіть на необхідності неухильно дотримуватись ПДР, переходячи проїзну частину. ????

Безпека дитини - наша відповідальність!